نويسندگان
لینک دوستان
لینک دوستان
{/#*RaYka*#/}

این هفته هم مثل همیشه کوله هامونو برداشتیم و به راه افتادیم. نمی شد تو این هوای بهاری و تو این فصل زیبا از گل های رنگارنگ و هوای مطبوع پشت لت (Pasht-e lat) دل کند. برای رفتن به پشت لت باید بعد از شهمیرزاد و عبور منطقه حفاظت شده پرور و روستاهای کاورد، کولیم، فینسک، تلاجیم (Talajim)و تم (Tum) خودتونو به روستای زیبای ملاده برسونید و از اونجا از مسیر سمت راستتون به سمت سرخده ادامه مسیر بدید. قبل از ییلاق سرخده به دشت زیبای پشت لت می رسید.

گل های رنگ به رنگ بهاری جلوه ی زیبایی به پشت لت داده بودند و پشت لت مثل همیشه زیبا و دیدنی بود....


ادامه مطلب
[ شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٥ ] [ ٩:۱٠ ‎ب.ظ ] [ علی اکبر مرادان ]

مگه میشه بهار باشه اون هم اردیبهشت و توی خونه بشینی و نری توی طبیعتی که مثل بهشت میمونه؟ امروز برای دیدن طبیعت زیبای بهاری به کانر رفتیم. کار به بلندای زیبایی در مسیر باستانی روستای بند بن (Bande Ben) به فینسک گفته میشه که واقعا گوشه ای از بهشته.

انصافا استان سمنان بسیار زیباست اما متاسفانه خیلی ها اونو نمیشناسن و از طبیعتش غافل موندن. روح مرحوم اینانلو بون بزرگ مردی که اسمش برای همه ی طبیعت گردها آشناست شاد که چقدر از زیبایی ها و ناشناخته های این استان می گفت.

برای رفتن به کانر...


ادامه مطلب
[ شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٥ ] [ ٧:۱۱ ‎ق.ظ ] [ علی اکبر مرادان ]

اقامتگاه بوم گردی در شهمیرزاد

به همراه راهنمای کوهنوری و طبیعت گردی و دوچرخه سواری

راهنمای مسیرهای زیبای دوچرخه سواری در کوهستان و کویر در استان سمنان 

09122314578

[ جمعه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٥ ] [ ٥:٠۱ ‎ق.ظ ] [ علی اکبر مرادان ]
درباره وبلاگ

سفر یعنی زندگی. سفر نویسی یعنی دادن زندگی به دیگران درود بر روان شاد همه سفرنامه نویسان. به یاد شب های تاریک و بی مهتاب کویر در آن زمان که آلفونس گابریل بر آن قدم می نهاد. می نویسم هر چند با دانشی ناچیز و ادبیاتی نه چندان صحیح. به امید آن روز که تمام نقاط استانم را دیده باشم. چون آرزوی دیدن تمام ایران آرزویی است دست نایافتی. تماس با من: 09122314578 aliakbarmoradan@yahoo.com
موضوعات وب
امکانات وب

تماس با ما