نويسندگان
لینک دوستان
لینک دوستان
{/#*RaYka*#/}

در قسمت اول این پست گزارش رکاب زنی از شهمیرزاد تا برنت رو براتون گذاشتم و از اونجایی که گزارش طولانی شده بود تصمیم گرفتم تا ادامه گزارش رو در پست دیگه ای تقدیم کنم. یالاخره صبح روز دوم از راه رسید. ما هم از خواب بیدار شدیم و برای رفتم آماده. ساعت 7/30 دقیقه بود که برای حرکت آماده بودیم. اولش رفتیم یه سری به همون جایی زدیم که شام خورده بودیم تا ببینیم چه طبیعتی داشته که توی تاریکی شب ندیده بودیم. 

شما می تونید فایل مسیر رو از لینک های زیر دریافت یا مشاهده کنید.

قسمت اول شهمیرزاد به برنت

قسمت دوم برنت به سنگده


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٤ ] [ ۳:٥٠ ‎ب.ظ ] [ علی اکبر مرادان ]

سلام و درود بر همراهان همیشگی. این بار قصد دارم تا شما رو به سفری ببریم که به پیشنهاد یکی از همرکابان بهش میگیم از دود و غبار و کویر به جنگل و ابر و مه. یکی از روزهای بهاری در محل کارم نشسته بودم که تلفن همراهم زنگ خورد. بعد از سلام و احوال پرسی دوستی که پشت خط بود گفت که شماره منو از وبلاگ گرفته و می خاد درباره مسیری برای رکاب زدن با هم تبادل اطلاعات کنیم. این شد که برنامه دوچرخه سواری ما از شهمیرزاد به سمت سد سلیمان تنگه شکل گرفت.

  قسمت دوم گزارش رو اینجا ببینید. 

شما می تونید فایل مسیر رو از لینک های زیر دریافت یا مشاهده کنید.

قسمت اول شهمیرزاد به برنت

قسمت دوم برنت به سنگده


ادامه مطلب
[ یکشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٤ ] [ ٩:٥٠ ‎ق.ظ ] [ علی اکبر مرادان ]
درباره وبلاگ

سفر یعنی زندگی. سفر نویسی یعنی دادن زندگی به دیگران درود بر روان شاد همه سفرنامه نویسان. به یاد شب های تاریک و بی مهتاب کویر در آن زمان که آلفونس گابریل بر آن قدم می نهاد. می نویسم هر چند با دانشی ناچیز و ادبیاتی نه چندان صحیح. به امید آن روز که تمام نقاط استانم را دیده باشم. چون آرزوی دیدن تمام ایران آرزویی است دست نایافتی. تماس با من: 09122314578 aliakbarmoradan@yahoo.com
موضوعات وب
امکانات وب

تماس با ما